Partnerzy merytoryczni

Ciekawe Szycie

Ciekawe Szycie to szkoła rozwijająca pasje krawieckie, kroju i szycia. Dzięki naszym  zajęciom dzieci odkrywają w sobie projektanta mody, designera, uczą się praktycznej obsługi maszyny do szycia. Podczas warsztatów, uczestnicy półkolonii miło i twórczo spędzą czas, robiąc niepowtarzalne i niebanalne rzeczy. W swojej ofercie mamy kursy hobbystyczne oraz zawodowe. Uczymy szyć dzieci oraz dorosłych.

Little Chef

Little Chef to pierwsza i jednocześnie największa szkoła gotowania dla dzieci w Polsce.
Od 2007r. na praktycznych warsztatach uczestnicy samodzielnie sprawdzają, jak świetnie smakuje zdrowe jedzenie. Do tej pory w naszych zajęciach brało udział już ponad 60 000 uczestników – to tak, jakbyśmy przeszkolili wszystkich mieszkańców Łomży!
Dorosłym i młodszym pokazujemy, że przy gotowaniu można budować wspaniałe relacje, ciekawie się uczyć i świetnie się bawić. Rozmawiamy o tym, skąd bierze się jedzenie, co znaczy i jaki ma wpływ na nas i środowisko.
Jesteśmy dobrze rozpoznawalną i prężnie rozwijającą się marką. Z roku na rok docieramy do coraz szerszego grona odbiorców w całej Polsce, pracując ze szkołami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami i biznesem.

Grupa Cogito

Grupa Cogito to entuzjaści mądrej edukacji, wspierającej rozwój dzieci. Od ponad 25 lat dokładamy wszelkich starań, by nauka stała się inspirującą przygodą. Na co dzień zajmujemy się wydawaniem czasopism edukacyjnych: „Kumpel” (6-10 lat), „Victor Junior” (10-13 lat), „Victor” (14-16 lat), „Cogito” (16-19 lat), książek oraz organizacją warsztatów (uczestniczyło w nich już prawie 1000 dzieci). Prowadzimy też portal zachęcający do kreatywnego pisania: wirtualna-redakcja.pl. Wspieramy wartościowe akcje społeczne i edukacyjne oraz wydarzenia kulturalne.

Mindcloud

Mindcloud to szkoła programowania dla dzieci. Wierzymy, że obecnie nauka programowania jest tak samo ważna jak nauka języków obcych. To umiejętność, która pozwala zrozumieć i kształtować otaczający nas świat. W Mindcloud kształtujemy cyfrowe kompetencje społeczne, zachęcamy do kreatywności przy użyciu komputera i uczymy uniwersalnych umiejętności analitycznego myślenia. Naszą misją jest pokazywanie najmłodszym, że nowe technologie dają przestrzeń do rozwoju pasji, a kodowanie jest ekscytującą i angażującą intelektualnie przygodą. Uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób. Zajęcia opracowujemy tak, aby uczenie się było prawdziwą satysfakcją.

Partner zajęć sportowych

Let’s Go

Let’s Go powstało z pasji do sportu i chęci pokazania, że aktywność to najlepszy sposób spędzania wolnego czasu! Naszą misją jest uczenie i dawanie ludziom radości oraz zdrowia poprzez sport i rekreację. Działamy od 1997 roku. W ciągu 16 lat działalności udało nam się stworzyć bogatą ofertę:
sportowych wyjazdów letnich i zimowych, głównie dla rodzin z dziećmi oraz dla dzieci i młodzieży; zajęć rekreacyjno-sportowych dla firm, prowadzonych w ramach największej amatorskiej ligi dla firm w Warszawie w dyscyplinach: piłka nożna, siatkówka, siatkówka plażowa; eventów dla firm /pikników, wyjazdów integracyjnych, turniejów sportowych.

Nasza największa siła to animatorzy, trenerzy i instruktorzy. Specjalnie wyselekcjonowani i przeszkoleni, specjaliści z różnych dyscyplin. Większość z nich to absolwenci AWF, mamy też w swoim gronie aktorów i przedszkolanki, którzy są świetnymi animatorami dla naszych najmłodszych klientów.
Wszystkich łączy jedno – pasja do sportu, aktywnego stylu życia i do swoich dyscyplin.
Pasją tą zarażamy innych!

Owoce zapewnia

Daily Fruits

Let’s Go powstało z pasji! Naszą misją jest dawanie ludziom radości poprzez wyjątkowe imprezy. Każda z naszych imprez jest: idealnie dopasowana do potrzeb klienta, dopracowana w szczegółach, profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona, bezpieczna, niezapomniana i niepowtarzalna.
Mamy ogromne doświadczenie – działamy od 1997r. Posiadamy własny sprzęt sportowy i eventowy oraz własne 2 obiekty eventowe – www.arenafutbolu.pl, www.letsgobeach.pl.

Partner technologiczny

Digital Knowledge Village

Digital Knowledge Village wspiera prowadzenie digitalowego biznesu. Nasze centrum nowych technologii, zorientowane jest na podmioty działające w obszarze nowoczesnych mediów, wymiany wiedzy i komunikacji marketingowej.

Campus DKV to kompleks 2 budynków o łącznej powierzchni blisko 5000 m2, a w nich:

  • w pełni multimedialne centrum szkoleniowo – konferencyjne
  • studia digitalizacji wiedzy – studio green box oraz studio podcast
  • profesjonalna sala fokusowa
  • nowoczesna powierzchnia biurowa