Partnerzy merytoryczni

Mindcloud to szkoła programowania dla dzieci. Wierzymy, że obecnie nauka programowania jest tak samo ważna jak nauka języków obcych. To umiejętność, która pozwala zrozumieć i kształtować otaczający nas świat. W Mindcloud kształtujemy cyfrowe kompetencje społeczne, zachęcamy do kreatywności przy użyciu komputera i uczymy uniwersalnych umiejętności analitycznego myślenia. Naszą misją jest pokazywanie najmłodszym, że nowe technologie dają przestrzeń do rozwoju pasji, a kodowanie jest ekscytującą i angażującą intelektualnie przygodą. Uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób. Zajęcia opracowujemy tak, aby uczenie się było prawdziwą satysfakcją.

GMS Innowacje to spółka, która została zawiązana w 2013 roku i od początków działania zajmuje się nowymi technologiami adresowanymi do dzieci. W swoim dorobku posiada serie aplikacji dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które zyskały uznanie na rynku międzynarodowym. 

Spółka specjalizuje się w niekonwencjonalnej edukacji dzieci i młodzieży z użyciem nowych technologii, takich jak tablety, smartfony, aplikacje mobilne, roboty, drukarki 3D, gogle vr, itp. Firma kładzie nacisk na prezentowanie dzieciom mądrych sposób wykorzystania innowacyjnych urządzeń i rozwiązań.

Domeną spółki jest obszar tematyczny bezpieczeństwa dzieci w internecie i na tym polu odnosi szereg sukcesów, m.in. wyróżnienie Brązowym Krzyżem Zasługi z rąk Prezydenta RP, za zasługi na rzecz ochrony praw dzieci.

Zespół trenerów GMS Innowacje to wyspecjalizowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, z kreatywnym podejściem do dzieci.


Fundacja Szczęśliwi Bez Cukru rozwinęła się z akcji „Słodkie życie bez cukru” prowadzonej od 2015 roku. Misją tego ruchu społecznościowego jest inspirowanie do zmiany nawyków żywieniowych oraz poszerzanie świadomości dotyczącej szkodliwego wpływu cukru na zdrowie i jakość życia człowieka poprzez edukację i wsparcie eksperckie.


Założycielką Fundacji jest dietetyk Agnieszka Wiśniewska, matka czwórki dzieci, specjalistka z olbrzymim doświadczeniem i ekspercką wiedzą, którą potrafi bardzo przystępnie przekazać. Od kilkunastu lat z powodzeniem pracuje z osobami chorymi na choroby cywilizacyjne i wspomaga ich leczenie dietą.

Fundacje to także zespół ekspertów-wolontariuszy: lekarzy, dietetyków, psychodietetyków, psychologów, informatyków, grafików oraz praktyków żywienia bezcukrowego, z którymi przekazują spójne, wiarygodne treści na temat zdrowego odżywiania bez cukru.

Partner technologiczny

Digital Knowledge Village wspiera prowadzenie digitalowego biznesu. Nasze centrum nowych technologii, zorientowane jest na podmioty działające w obszarze nowoczesnych mediów, wymiany wiedzy i komunikacji marketingowej.

Campus DKV to kompleks 2 budynków o łącznej powierzchni blisko 5000 m2, a w nich:

  • w pełni multimedialne centrum szkoleniowo – konferencyjne
  • studia digitalizacji wiedzy – studio green box oraz studio podcast
  • profesjonalna sala fokusowa
  • nowoczesna powierzchnia biurowa